Portal_background_image

برگزاري دومين همايش تخصصي ، آموزشي معاونين و كارشناسان سياسي فرمانداري ها

دومین همایش تخصصی ، آموزشی معاونین و کارشناسان سیاسی فرمانداری ها به همت اداره کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری در روز دوشنبه مورخ 98/02/30 با حضور اکرمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی ، عسگری مدیرکل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و صارمی رئیس اداره دوم اداره کل سیاسی وزارت کشور در سالن جلسات فرمانداری شهرستان ساوه برگزار گردید.

در این جلسه اکرمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی بیان داشتند معاونین و کارشناسان سیاسی بایستی در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان آشنایی و تسلط کافی داشته باشند و مسائل شهرستان را دسته بندی ، و در جهت حل آنها اقدام به موقع انجام دهند . ایشان در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص 5 آسیب مهم کشور اشاره نمودند واز معاونین سیاسی خواستند این مسائل را رصد نمایند.

در ادامه صارمی رئیس اداره دوم سیاسی وزارت کشور با اشاره به سامانه پایش سیاسی استانداری ها بیان داشت هر نوع عملکرد بخشداری ها و فرمانداری ها بایستی مستند سازی شود.

در ادامه عسگری مدیرکل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری افزود : مدیران کل استانی  در نماز جمعه ها دعوت شوند و مسائل شهرستان در حوزه های مرتبط بررسی و با مردم گفتگو چهره به چهره داشته باشند ، ایشان با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم افزود باید کارشناسان و معاونین قانون انتخابات را مطالعه نموده و در مجامع و سخنرانی های رسمی و غیر رسمی از اظهار نظر له یا علیه کسی خودداری نمایند ، در ادامه نیز به موضوع برگزاری مراسم ارتحال امام (ره) اشاره  و خواستند این موضوع را بصورت جدی پیگیری و صورتجلسات آن را برای استانداری ارسال نمایند. مشکلات دانشگاه ها ، کارگران و واحدهای صنعتی را احصاء  و آنها را به استانداری منعکس نمایند ، دیدار هفتگی با خانواده معظم شهداء ، ایثارگران ، افراد مستضعف ، اقشار مختلف و ...از دیگر نکات مورد اشاره مدیرکل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس دفتر امور سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها